سامانه آریا همراه

شرکت آریا همراه سامانه (AHS) در اول شهریورماه 1385 به‌صورت شرکت سهامی خاص به ثبت رسید. آریا همراه نخستین پروژه‌ی خود یعنی ساخت، پشتیبانی و توسعه‌ی مراکز داده‌ی شرکت MTN Irancell، بزرگ‌ترین مرکز داده‌ی کشور را با موفقیت پشت‌سر گذاشت و از آن روز، نه‌تنها در عرصه‌ی ساخت و پشتیبانی مراکز داده، بلکه در حوزه‌های متعدد صنعت ICT توانسته است در کشور مطرح شده و با شرکت‌های کلاس جهانی رقابت کند. آریا همراه سامانه کلیه‌ی مراحل طراحی، تامین تجهیزات، ساخت و راه‌اندازی (EPC Turn Key) را به عهده گرفته و در زمینه‌های راهکارهای IT، شبکه، امنیت شبکه، مخابرات، حمل و نقل و انرژی توانسته است پروژه‌های متعددی را با موفقیت پشت سر بگذارد. آریا همراه به منظور نیل به اهداف خود، سیستم مدیریت کیفیت بر اساس استاندارد ISO 9001:2008 را مستقر نموده و مدیران و کارکنان شرکت، خود را متعهد به همکاری و مشارکت در تحقق این اهداف و بهبود مستمر و اثربخش سیستم مستقر در شرکت می‌دانند.

شرکت آریا همراه سامانه (AHS) در اول شهریورماه 1385 به‌صورت شرکت سهامی خاص به ثبت رسید. آریا همراه نخستین پروژه‌ی خود یعنی ساخت، پشتیبانی و توسعه‌ی مراکز داده‌ی شرکت MTN Irancell، بزرگ‌ترین مرکز داده‌ی کشور را با موفقیت پشت‌سر گذاشت و از آن روز، نه‌تنها در عرصه‌ی ساخت و پشتیبانی مراکز داده، بلکه در حوزه‌های متعدد صنعت ICT توانسته است در کشور مطرح شده و با شرکت‌های کلاس جهانی رقابت کند. آریا همراه سامانه کلیه‌ی مراحل طراحی، تامین تجهیزات، ساخت و راه‌اندازی (EPC Turn Key) را به عهده گرفته و در زمینه‌های راهکارهای IT، شبکه، امنیت شبکه، مخابرات، حمل و نقل و انرژی توانسته است پروژه‌های متعددی را با موفقیت پشت سر بگذارد.
آریا همراه به منظور نیل به اهداف خود، سیستم مدیریت کیفیت بر اساس استاندارد ISO 9001:2008 را مستقر نموده و مدیران و کارکنان شرکت، خود را متعهد به همکاری و مشارکت در تحقق این اهداف و بهبود مستمر و اثربخش سیستم مستقر در شرکت می‌دانند.


تصاویر این صفحه
تنظیمات

مطالب مرتبط


  این پرونده را به اشتراک بگزارید :

  Facebook Twitter Google LinkedIn

  یادداشت کاربران

  درج یک یادداشت :

  نام کاربری :
  پست الکترونیکی :
  وب :
  یادداشت :
  کد امنیتی :
  3 + 8 = ?