سیگنال دلتا پارس

سیگنال دلتا پارس با هدف ارائه خدمات مهندسي و مشاوره در امور زمين‌شناسي و اكتشافات مواد معدني آغاز به فعالیت نموده است که ماحصل بیش از ۳۰۰ سال تجربه در زمینه های گوناگون نظیر کشف، توسعه و امکان­ سنجی پروژه­ های معدنی و خرید و فروش محدوده های معدنی در سراسر جهان می‌باشد. سیگنال دلتا پارس تاکنون نقش بسزائی در کشف و توسعه ۱۲ معدن در ایران، جنوب­ شرقی آسیا و غرب آفریقا ایفا نموده است.

سیگنال دلتا پارس با هدف ارائه خدمات مهندسي و مشاوره در امور زمين‌شناسي و اكتشافات مواد معدني آغاز به فعالیت نموده است که ماحصل بیش از ۳۰۰ سال تجربه در زمینه های گوناگون نظیر کشف، توسعه و امکان­ سنجی پروژه­ های معدنی و خرید و فروش محدوده های معدنی در سراسر جهان می‌باشد. سیگنال دلتا پارس تاکنون نقش بسزائی در کشف و توسعه ۱۲ معدن در ایران، جنوب­ شرقی آسیا  و غرب آفریقا ایفا نموده است.

تیم ما از کارشناسان متخصص و کارآزموده داخلی و خارجی در گرایش­های متعدد شامل زمین­ شناسی صحرایی، زمین­ شناسی ساختمانی، ژئوشیمی، ژئوفیزیک، حفار­ی، زمین­ شناسی منابع، و مهندسی فرآوری مواد معدنی تشکیل شده است.

از مهم­ ترین اهداف این شرکت می­توان به ادغام دانش و تجربه روز دنیا و ­به­ کارگیری روش­ های مدرن و ایمن اکتشافی در راستای رضایت‌مندی مشتریان از طریق افزایش ارزش افزوده در پروژه ­ها نام برد.


تصاویر این صفحه
تنظیمات

مطالب مرتبط


  این پرونده را به اشتراک بگزارید :

  Facebook Twitter Google LinkedIn

  یادداشت کاربران

  درج یک یادداشت :

  نام کاربری :
  پست الکترونیکی :
  وب :
  یادداشت :
  کد امنیتی :
  3 + 1 = ?