شركت ساختماني نوين تراس

شركت ساختماني نوين تراس در سال 1371 با هدف اجراي پروژه هاي ساختماني ، تأسيساتي و راهسازي فعاليت خود را آغاز نمود. درطول سالهاي گذشته ، اين شركت با استفاده از تجربيات مديران خود ، پشتكار و توانمندي پرسنل متخصص و بكارگيري ماشين آلات و تجهيزات مناسب ، توانست گامهاي بلندي را در جهت اجراي پروژه هاي عمراني كشور عزيزمان بردارد. هم اكنون اين شركت در رشته هاي ساختمان ‏، تأسيسات و تجهيزات و حمل و نقل داراي پايه از سازمان مديريت و برنامه ريزي كشور مي باشد.

شركت ساختماني نوين تراس در سال 1371 با هدف اجراي پروژه هاي ساختماني ، تأسيساتي و راهسازي فعاليت خود را آغاز نمود.

درطول سالهاي گذشته ، اين شركت با استفاده از تجربيات مديران خود ، پشتكار و توانمندي پرسنل متخصص و بكارگيري ماشين آلات و تجهيزات مناسب ، توانست گامهاي بلندي را در جهت اجراي پروژه هاي عمراني كشور عزيزمان بردارد.

هم اكنون اين شركت در رشته هاي ساختمان ‏، تأسيسات و تجهيزات و حمل و نقل داراي پايه از سازمان مديريت و برنامه ريزي كشور مي باشد.

بعلاوه بمنظور ارتقاء کیفی اجرای اسکلت های فلزی در پروژه های خود و نیز تولید تجهیزات و سازه های سنگین فلزی برای سایر کارفرمایان و شرکت های ساختمانی اقدام به احداث کارخانه ای در شهرک شمس آباد ( کیلومتر 30 اتوبان تهران – قم ) به نام سازه ها و تجهیز فلز پولادگردیده است که در خدمت آبادانی کشور عزیزمان می باشد .

اين شركت در جهت ارتقاء سطح كيفي پروژه ها با تلاش روزافزون پرسنل خود موفق به اخذ گواهينامه مديريت تضمين كيفيت  ISO 9001-2000 در اسفندماه سال 1385 گرديده و در سال های 1388 و 1391 موفق به تمدید این گواهینامه و اخذ گواهینامه مدیریت تضمین کیفیت ISO 9001-2008   شده است.

در خاتمه لازم به ذكر است شركت ساختماني نوين تراس بر آن است تا در زمينه اجرای پروژه های EPC ،طرحهاي مطالعاتي و مشاوره اي نيز بتواند خدمات شايان توجهي را ارائه نمايد .


تصاویر این صفحه
تنظیمات

مطالب مرتبط


  این پرونده را به اشتراک بگزارید :

  Facebook Twitter Google LinkedIn

  یادداشت کاربران

  درج یک یادداشت :

  نام کاربری :
  پست الکترونیکی :
  وب :
  یادداشت :
  کد امنیتی :
  6 + 4 = ?