پترو طاها

شرکت خدمات حفاری پتروطاها کیش در تاریخ 1388/11/25 طی شماره ثبت 8182 در اداره ثبت شرکت ها و مالکیت صنعتی آزاد کیش به ثبت رسیده است، علیرغم اینکه موضوعاتی از قبیل، طراحی، مشاوره، اجرا و پیمانکاری در کلیه زمینه های مرتبط با صنایع نفت و گاز و پتروشیمی و سایر صنایع انرژی، انجام امور حفاری افقی و عمودی، جزو موضوعات فعالیت می‏باشد، اما شرکت پتروطاها به عنوان ارائه دهنده‏ تخصصی سرویس خدمات حفاری جهت‏ دار و افقی مطرح است. شایان ذکر است که شرکت پتروطاها اولین شرکت ایرانی است که در زمینه حفاری جهت دار در ایران اقدام به فعالیت کرد و از تجهیزات به روز کانادایی و اروپایی استفاده می کند. پرسنل فنی این شرکت با داشتن تجربه طراحی و حفاری در شرکت‏های خارجی مطرح و با بهره‏ مندی از یکی از بهترین نرم افزارهای حفاری جهت‏ دار، آمادگی اجرا و مشاوره در زمینه پروژه‏ های Directional، Horizontal در صنعت حفاری را دارا می‏ باشند.

شرکت خدمات حفاری پتروطاها کیش در تاریخ 1388/11/25 طی شماره ثبت 8182 در اداره ثبت شرکت ها و مالکیت صنعتی آزاد کیش به ثبت رسیده است، علیرغم اینکه موضوعاتی از قبیل، طراحی، مشاوره، اجرا و پیمانکاری در کلیه زمینه های مرتبط با صنایع نفت و گاز و پتروشیمی و سایر صنایع انرژی، انجام امور حفاری افقی و عمودی، جزو موضوعات فعالیت می‏باشد، اما شرکت پتروطاها به عنوان ارائه دهنده‏ تخصصی سرویس خدمات حفاری جهت‏ دار و افقی مطرح است.
شایان ذکر است که شرکت پتروطاها اولین شرکت ایرانی است که در زمینه حفاری جهت دار در ایران اقدام به فعالیت کرد و از تجهیزات به روز کانادایی و اروپایی استفاده می کند. پرسنل فنی این شرکت با داشتن تجربه طراحی و حفاری در شرکت‏های خارجی مطرح و با بهره‏ مندی از یکی از بهترین نرم افزارهای حفاری جهت‏ دار، آمادگی اجرا و مشاوره در زمینه پروژه‏ های Directional، Horizontal در صنعت حفاری را دارا می‏ باشند.


تصاویر این صفحه
تنظیمات

مطالب مرتبط


  این پرونده را به اشتراک بگزارید :

  Facebook Twitter Google LinkedIn

  یادداشت کاربران

  درج یک یادداشت :

  نام کاربری :
  پست الکترونیکی :
  وب :
  یادداشت :
  کد امنیتی :
  7 + 5 = ?